درباره نگین باف

درباره ما

به تجربه و تخصص ما اعتماد کنید

شرکت کشبافی نگین باف فعالیت خود را از سال 1364 با تولید کش های سنتی در تبریز آغاز کرده و در سال 1374 با خرید دستگاه های پیشرفتۀ اروپایی و تجهیز ماشین آلات و کسب پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن شروع به تولید کش رکاب نموده و یکی از تولیدکنندگان کش رکاب در کشور می باشد.

در طول مدت سابقه کاری نسبتاً طولانی تلاش می کند با ارائه گسترده محصولات کش رکاب، کش پهن، کش اسپورتی، کش لبه نساجی و کش پشتکار در طرح ها و اندازه های مختلف و همچنین در رنگ های متنوع جایگاه برتر خود را در بازار ایران کسب نماید.

مدیریت این شرکت آقای علی اکبر بالازاده با تحصیلات عالی و مسلط به زبان انگلیسی و با تجربه بیش از 30 سال فعالیت در زمینه کشبافی و مدیریت فروش و واردات کالا و ماشین آلات نساجی و مواد اولیه تولیدات نساجی نقش بسیار موثری را در موفقیت این شرکت دارد.

باور و اعتقاد ما این است که مهم ترین عامل پایداری یک کسب و کار، میزان ارزش آفرینی آن برای مشتریانش است.

مدیریت این کارخانه با جذب پرسنل مجرب و با به کارگیری دستگاه های پیشرفته و تکنولوژی روز دنیا در حال حاضر یکی از پرمصرف ترین محصولات را در بازار ایران دارد. محصولات این کارخانه جایگزین خوبی برای محصولات مشابه وارداتی می باشد.

ما با پخش محصولات خود از طریق دفتر فروش خود واقع در تهران، بازار عباس آباد، پاساژ الهی دسترسی به محصولاتمان را سریع و آسان نموده ایم.

0 +
نیروی انسانی متخصص
0 +
تنوع محصول
0 +
مشتری راضی
چرا ما؟

اعتماد و رضایت شما سرمایه اصلی کسب و کار ما است

با زحمات بنیانگذاران و با تکیه بر مدیران مجرب و توانمند و همچنین تلاش و همراهی کارکنان جوان و متعهد موفق به جلب اعتماد شما شدیم.

تولید بی وقفه محصول

تولید و ارائه منظم محصولات همواره تعهد ما به مشتریان عزیز بوده است که تاکنون بدون لحظه ای توقف ادامه داشته است.

توزیع و پخش محصولات

پخش و ارائه سریع و آسان و در دسترس قرار دادن محصولات از طریق فروش در دفتر تهران و تحویل به موقع آن در همه نقاط کشور

ظرفیت بالا و کیفیت برتر

با به کارگیری نیروی انسانی متخصص، ظرفیت بالای تولید و تنوع آن، محصولاتی با کیفیت برتر و مطلوب با قیمت مناسب را در اختیار خریداران قرار داده ایم.

نظرات مشتریان

رضایت شما افتخار ماست